Atribuită
Cumpărare directă
1.SR EN ISO 5815-1:2020 Calitatea apei. Determinarea consumului biochimic de oxigen după n zile (BODn). Partea 1: Metoda prin diluare și însămânțare cu adăugare de aliltiouree Limba engleza - 1 bucata - 106.42 ron fara TVA 2.SR 7587:1996 Calitatea apei. Determinarea substanţelor extractabile cu solvenţi. Metoda gravimetrică Limba romana - 1 bucata - 62.49ron fara TVA 3.SR EN ISO 11905-1:2003 Calitatea apei. Determinarea conţinutului de azot. Partea 1: Metoda prin mineralizare oxidantă cu peroxodisulfat Limba romana - 1 bucata - 88.24 ron fara TVA 4.SR EN ISO 5667-3:2018 Calitatea apei. Prelevare. Partea 3: Conservarea şi manevrarea probelor de apă Limba romana - 1 exemplar - 144.29lei fara TVA 5.SR EN ISO 5667-14:2017 - Calitatea apei. Prelevare.Partea 14: Ghid pentru asigurarea calităţii şi controlul calităţii în prelevarea şi tratarea apelor din mediul înconjurător Limba romana - 1 bucata - 121.58 ron fara TVA 6.SR ISO 6107- 1:2015 - Calitatea apei. Vocabular. Partea 1 Limba romana - 1 bucata - 88.24 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA25479917
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,26 RON
- Valoare atribuită
- 611,26 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.