Atribuită
Cumpărare directă
SE VOR PRESTA SERVICII DE INTRETINERE CENTRALE TERMICE CANTINA SOCIALA SI CENTRU DE ZI ORAS NAVODARI ( 2 CENTRALE). PRESTATORUL ARE OBLIGATIA DE A INTERVENI ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE. SE VOR FACE VERIFICARI SAPTAMANALE ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE. LA ORICE SOLICITARE SE VA INTERVENI IN TERMEN DE MAXIM 2 ORE. PRETUL ESTE UNITAR/LUNA DE PRESTARE A SERVICIULUI SI NU CUPRINDE TVA. CONTRACTUL SE VA INCHEIA PE O PERIOADA DE 12 LUNI. VALOAREA ESTIMATA ESTE DE 800 LEI /LUNA PENTRU INTERVALUL APRILIE - OCTOMBRIE SI 1200 LEI / LUNA PENTRU INTERVALUL NOIEMBRIE - MARTIE. VALOAREA MENTIONATA IN ACHIZITIE REPREZINTA VALOAREA MEDIE A PRETURILOR UNITARE LUNARE ANTERIOR MENTIONATE.
- Număr anunț
- DA25427798
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
- Cod CPV
- 45259300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.599,92 RON
- Valoare atribuită
- 11.599,92 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.