Atribuită
Cumpărare directă
Abonament Business Mobile 7 ROAMING 4.9 euro / sim inmultit cu 14 simuri = 68.60 euro. Fiecare abonament are structura de mai jos : o Minute sau sms-uri catre retele nationale mobile si fixe si roaming SEE : Nelimitat o Minute sau sms-uri internationale catre retele fixe si mobile din tari ale Uniunii Europene, SUA, Canada si Israel : 200 / sim o Trafic de internet in roaming SEE : 2.3 GB / sim o Trafic de internet national : Nelimitat* * 7GB la viteze 4G de pana la 300 mbps si nelimtat la 128 kbps Perioada contractuala 8 luni de la 01.05.2020 pana la 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire pe termen maxim de patru luni, conform legii. pret lunar: 335.71 lei fara tva 1 euro = 4.893 lei
- Număr anunț
- DA25433774
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.685,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.685,68 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.