Atribuită Cumpărare directă

Pulsoximetru pediatric CMS50QA Sonda SpO2 integrata Uz medical: pediatric Ecran monocrom LCD pentru monitorizare parametri Afisaj numeri SpO2, puls (numeric) Afisaj grafic tip forma de unda pentru puls Functie de inchidere automata la 5 secunde de la ultima analiza

Număr anunț
DA25421000
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33195000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,70 RON
Valoare atribuită
539,70 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,70 RON

din 539,70 RON estimat