Atribuită Cumpărare directă

SARMA GHIMPATA GALVANIZATA 200M; Beneficiar:Gradina Botanica ALEXANDRU BORZA; Solicitant: Puscas Mihai; Responsabil achizitie: Dosa Anna Susana;

Număr anunț
DA25425565
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44333000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,70 RON
Valoare atribuită
243,70 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,70 RON

din 243,70 RON estimat