Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru implementare proiect din fonduri nerambursabile Obiectiv - "Modernizarea sistemului de iluminat public pentru reducerea consumului de energie electrica prin montarea de aparate de iluminat cu LED in Satul Victoria, Comuna Victoria, Judetul Braila
- Număr anunț
- DA25440546
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICTORIA (CUI 4342812)
- Furnizor / câștigător
- ALE CONSAD SERVICES S.R.L. (CUI 32274977)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.116,05 RON
- Valoare atribuită
- 10.116,05 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.