Atribuită
Cumpărare directă
2 buc. Behringer MX882 459RON/BUC - 918RON 1 buc. Behringer HA8000 V2 589RON/BUC-589RON 3 buc. Behringer PM1 115RON/BUC -345RON 8 buc. adaptor XLR mama - JAck stereo 6.3mm The Sssnake 1682 34RON/BUC-272RON 4 buc. mufe panou Neutrik NCFDX-TOP 35RON/BUC -140RON 60 buc. mufe Neutrik NP3X-B 24RON/BUC-1440RON
- Număr anunț
- DA25427437
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.112,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.112,60 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.