Atribuită Cumpărare directă

80mg/2ml; Forma: SOL. INJ.; Ambalaj: Cutie x 10 fiole 40mg/ml-1ml FORMA: SOL. INJ. AMBALAJ: Cutie x 10 fiole

Număr anunț
DA25428506
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,40 RON
Valoare atribuită
311,40 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,40 RON

din 311,40 RON estimat