Atribuită Cumpărare directă

40 litri - Sac deșeuri infecțioase Dimensiune: 60 x 60 cm Grosime: 70 microni Pliuri: 2 x 10 cm Mod ambalare: BAX Culoare: galben Inscripționare: culoare negru Cantitate minimă comandă: 20.000 buc Prețul ofertat include transport până la cumpărător pe teritoriul României Saci pentru deșeuri infecțioase, folosiți la depozitarea deșeurilor contaminate, inclusiv cele provenite de la tratarea pacienților infectați cu COVID-19, în vederea incinerării. Menționăm că în aceasta perioadă, toate deseurile, inclusiv cele menajere, provenite din secțiile pacienților infectați cu COVID-19 sunt considerate deșeuri cu risc biologic și trebuie depozitate și incinerate. Sacii sunt conformi cu Ordinul Ministerul Sănătății nr. 1226 din 3 decembrie 2012. Sacii sunt prevăzuți cu sfoară detașabilă de legare în pliul lateral

Număr anunț
DA25429800
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
EDM RECYCLING SRL (CUI 36401852)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat