Atribuită Cumpărare directă

SET SUPORT SIGURANTE 4 -30,25 -121,01 BEC 24W5V 10 -1,68 -16,81 POXIPOL 2 -8,40 -16,81 ULEI ELF 10W401L 1 -21,01 -21,01 ULEI MOBIL 10W 20L 1 -400,00 -400,00 RULMENT CARDAN IVECO 1 -142,86 -142,86 SIGURANTA 10AH 10 -0,84 -8,40 SIGURANTA 15AH 10 -0,84 -8,40 SIGURANTA 20AH 10 -0,84 -8,40 SIGURANTA 25AH 10 -0,84 -8,40 CUREA AVX 13X815 1 -29,41 -29,4

Număr anunț
DA25443606
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI 14553140)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,51 RON
Valoare atribuită
781,51 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,51 RON

din 781,51 RON estimat