Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de reconditionare vor cuprinde urmatoarele operatiuni - decapare vopsea de pe suportii stalpilor - slefuit, chituit, reparatii - slefuit si lacuit in culoarea usilor reconditionate -montat balustrada -lacuit balustrada

Număr anunț
DA25426122
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
ARS MANUFACTUM S.R.L. (CUI 40584855)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.252,10 RON
Valoare atribuită
5.252,10 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.252,10 RON

din 5.252,10 RON estimat