Atribuită Cumpărare directă

microciparea cainilor, introducerea cainilor in Registrul Electronic al Cainilor cu Stapan, transferul catre noii proprietari, alte servicii efectuate la cererea beneficiarului in perioada 01.03.2020- 31.03.2020 (tratamente, sterilizari,vaccinare antirabica anuala, eutanasie)conform tarifelor prezentate in oferta solicitata de beneficiar, conform raport activitate cf .ref. 689 Ecarisaj

Număr anunț
DA25429577
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
Cabinet Medical Veterinar Dr Gisca Dan (CUI 20097090)
Cod CPV
85200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168 RON
Valoare atribuită
1.168 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168 RON

din 1.168 RON estimat