Atribuită Cumpărare directă

Truse perfuzie cu ac plastic 4100 buc. Va rugam sa ne dati acceptul numai daca le aveti pe stoc.Va multumim.

Număr anunț
DA25422148
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.968 RON
Valoare atribuită
1.968 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.968 RON

din 1.968 RON estimat