Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de dezinsectie, dezinfectie si deratizare pentru spatii interioare si exterioare. Tariful include manopera si substantele necesare tratamentelor.

Număr anunț
DA25440032
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
Furnizor / câștigător
CLEANDER SRL (CUI 31250686)
Cod CPV
90670000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.688 RON
Valoare atribuită
3.688 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.688 RON

din 3.688 RON estimat