Atribuită
Cumpărare directă
FENTANYL TORREX SOL.INJ.0,05MG,CLORURA DE SODIU SOL.PERF. 0.9% PUNGA NON-PVC 500ML,FLUCONAZOL INFOMEd,CLORURA DE SODIU SOL.PERF. 0.9% PUNGA NON-PVC 250ML ,CLORURA DE SODIU SOL.PERF. 0,9% PUNGA 2000ML ,HALOPERIDOL ROMPHARM 2MG/ML FLACON 10ML,GLUCOZA SOL. PERF. 5% PUNGA 250ML
- Număr anunț
- DA25419572
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33661200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.048,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.048,32 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.