Atribuită
Cumpărare directă
DOTARE PARC SI LOC DE JOACA PENTRU COPII CONSTA: Hinta cu 2 locuri cu protectie (cod 501)...........2 buc x 1300 lei Balansoar pe arcuri cu figurine 3D cod 320)……2 buc x 2880 lei Cataratoare cu plasa cod 744)………………….1 buc x 2980 lei Ursulet 3D cu arc cod 321)………………..….3 buc x 1730 lei Elefant 3D cu arc cod 322)…………………...3 buc x 1730 lei Carusel rotativ cu figurine 3D cod 408)………1 buc x 4800 lei Complex de joaca cod 104)………………….1 buc x 10700 lei Trambulina, diametru 365cm)…………………1 buc x 1980 lei Banca de lemn pe cadru metalic cod 729)……..6 buc x 550 lei
- Număr anunț
- DA25432981
- Autoritate contractantă
- COMUNA BACANI (CUI 3394120)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535240-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.500 RON
- Valoare atribuită
- 42.500 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.