Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asistente in birou (secretariat) prestate in cadrul Directiei Control Intern si Antifrauda (DACI).Activitati:completarea registrului de intrari iesi DACI,tinerea evidentei documentelor DACI,gestionarea registrelor DACI, comunicare documentelor DACI,expedierea corespondentei etc
- Număr anunț
- DA25442354
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- VELCIU ELENA-MARILENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41279469)
- Cod CPV
- 79510000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.