Atribuită Cumpărare directă

Servicii de internet, televiziune si telefonie prin fibra optica la sediul beneficiarului din Suceava, str. Universitatii, nr. 48 si Universitatii, nr. fn, pentro perioada 06.04.2020 - 05.01.2021.

Număr anunț
DA25435905
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.330,36 RON
Valoare atribuită
3.330,36 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.330,36 RON

din 3.330,36 RON estimat