Atribuită Cumpărare directă

punga tricamerala cu solutie de aminoacizi, emulsie lipidica si glucoza, cu administrare p evena periferica, cu osmolaritate de 750ml mosmol/l, cu volum de 1440ml ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25433694
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645,80 RON
Valoare atribuită
3.645,80 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645,80 RON

din 3.645,80 RON estimat