Atribuită Cumpărare directă

Furnizare servicii internet banda garantata, full duplex si simetrica, conectare pe infrastructura d... mai departee Fibra Optica, IP public fix, internet garantat 900 Mbps si acces in reteaua nationala DIGI in 1Gbps in HQ ,Serviciile de internet sunt asigurate 24 de ore pe zi, 7 zile pe saptamana, 365 de zile pe an iar disponibilitatea garantata a serviciului este de 99,5% din durata contractului. Asistenţa tehnică va fi gratuită pentru orice probleme legate de funcţionarea reţelei la nivel de IP şi a legăturii internet pe perioada desfăşurării contractului Abonament lunar 1372lei/luna + TVA

Număr anunț
DA25451594
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.976 RON
Valoare atribuită
10.976 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.976 RON

din 10.976 RON estimat