Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractantă are în intenție achiziționarea următorului serviciu: "Serviciu de comunicații tip VPN 100 Mbps (4 locații)" pentru o perioadă de 8 luni (01.05.2020 - 31.12.2020), astfel: 1. Garda Dragomirești - Str. Micșunelelor, nr. 87, Dragomirești Vale, județul Ilfov; 2. Detașamentul Morarilor - Șos. Vergului, nr. 3, Sector 3, București; 3. Garda Afumați - Str. Oituz, nr. 3, localitatea Afumați, județul Ilfov; 4. Detașamentul Fundeni - Str. Balotului, nr. 38, Sector 2, București.
- Număr anunț
- DA25445338
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64227000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.640 RON
- Valoare atribuită
- 8.640 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.