Atribuită Cumpărare directă

CABLU SUDURA 35 MSUDC 12M X 16.7227 CUPLA RAPIDA TATA PT. CABLU SUDURA 2BUC CONT 50 1SET X 15.9664 CLESTE SUDURA MASA CU ARC 315A 66921 1BUC X 25.1261 CLESTE PORTELECTROD PT SUDURA 500A CPE500 1BUC X 25.1261 FILTRU AER HC54 5906103003 1BUC X 23.1092

Număr anunț
DA25438026
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290,01 RON
Valoare atribuită
290,01 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290,01 RON

din 290,01 RON estimat