Atribuită
Cumpărare directă
STATIE DE LUCRU CU MONITOR SI UPS Configuratie conform oferta 124/31.03.2020 Statie HP 400G6/i3-9100/8GB/256GB/DVD-RW tastatura/ mouse Monitor LG 23.8" UPS GEMBIRD: UPS-PC-850AP Sistem de operare Windows 10 Pro OEM Garantie: 24luni Pret Unitar 2178 ron+ TVA Valoare 5 bucati: 10890 RON+ TVA
- Număr anunț
- DA25457222
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.890 RON
- Valoare atribuită
- 10.890 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.