Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea a 59 meniuri masa festiva pentru zilele de 19.04.2020 respectiv 20.04.2020. Livrarea se va face dupa cum urmeaza: - In ziua de 19.04.2020 – 29 meniuri, ora 11:30, la sediul Penitenciarului Targu Jiu, str. Vasile Alecsandri, nr. 23 - In ziua de 20.04.2020 – 30 meniuri, ora 11:30, la sediul Penitenciarului Targu Jiu, str. Vasile Alecsandri, nr. 23 Toate meniurile sa fie individuale in caserole si plasute separate pentru a putea fi predate personalului.
- Număr anunț
- DA25450924
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
- Furnizor / câștigător
- RATIPEST PROD SRL (CUI 16119530)
- Cod CPV
- 55520000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.191,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.191,21 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.