Atribuită Cumpărare directă

Termometru cu infrarosu, masurare fara contact pentru uz uman - Termometru infrared • Măsurarea temperaturii corpului uman de la o distanță de 3-5 cm de frunte • Memorarea ultimelor 32 de măsurări (grade Celsius sau Fahrenheit) • Oprire automată (după 30 secunde) pentru conservarea energiei • Ecran LCD luminat cu 3 culori Atasat fisa tehnica

Număr anunț
DA25452866
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat