Atribuită Cumpărare directă

Abonament lunar, cu 3 revizii generale anuale si nr. nelimitat de interventii tehnice la cerere, pentru echipamente de laborator CONFORM OFERTA PRET 11.03.2020

Număr anunț
DA25461392
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON

din 5.850 RON estimat