Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE, SET CORECTOR+DILUANT 5X3.78 PLIC C5 GUMAT 250X0.084 CAPSATOR 1X18.49 PERFORATOR 1X18.07 REGISTRU INTRARI IESIRI 1X8.40 BORDEROU DESFASURATOR INGUST 1X14.71 MINA PARKER 50X0.84 FOLIE PROTECTIE 5X7.14 CORECTOR 10X1.68 CREION 10X0.42 POST IT 10X0.84 PLIC C4 100X0.17 PLIC B4 CU BURDUF 50X0.67 DOSAR SINA 100X0.34 DOSAR PLASTIC 200X0.50 PIX PLASTIC 50X0.67 RADIERA 10X0.50 RIGLA 30 CM 5X1.09 USB 32GB 2X42.02 PLIC DL FEREASTRA DREAPTA 400X0.084
- Număr anunț
- DA25439852
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,76 RON
- Valoare atribuită
- 552,76 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.