Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft A4 75mm Noki - 20 - 5.87 File de plastic A4 40micr - 3 - 8.20 Dosar de plastic cu sina Noki - 100-0.50 Agrafe metal 33mm - 20 - 1.10 Hartie copiator A4 80g/mp - 60 - 12.50 Hartie igienica 3 str Perfex 10role/bax - 4 - 8.48 Servetele umede 120buc/cut - 10 - 3.09 Prosop hartie Z - 75 - 2.5 Prosop hartie in rola 90m - 4 - 6.20 Plic DL - 100 -0.10 Plic B4 50mm - 50 -0.85 Decapsator Noki - 3 - 2.30 Capsator Leitz 5502 - 1 - 68.39 Perforator 30coli Leitz 5008 - 2 - 39.87 Notes autoadeziv 38x50 Kores - 2 - 4.23 Index 20x50mm Kores - 10 -3.52
- Număr anunț
- DA25454497
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.492,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.492,31 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.