Atribuită
Cumpărare directă
Identificare produs Cod produs ML145120PL Culoare produs (spic) Argintiu Caracteristici generale Frecventa de lucru 25 - 30 MHz Numar canale 90 Putere maxima aplicata 400W S.W.R. minim in centrul benzii mai mic de 1,2 Lungime 160 cm bobina + spic 5 cm magnet Impedanta 50 Ohmi Material Otel inoxidabil Tip conector PL259 Diametru gaura (mm) 16 mm Lungime cablu (m) 3m Greutate 1.6 kg Distanta de lucru 15 km Dimensiuni 165x10x4cm ; 13x13x6 cm Pachetul contine Antena statie radio Da Mufa PL259 Da Baza magnetica 125 mm
- Număr anunț
- DA25457174
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ONLINESHOP SRL (CUI 16306031)
- Cod CPV
- 32344230-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180,66 RON
- Valoare atribuită
- 180,66 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.