Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs ofertat um Cantitate Igienizant gel tegumente pentru maini 70 % alcool AMBALARE 5 L PRET / LITRU I BLUE GEL litri 300 Detergent dezinfectant bactericid pentru suprafete Ambalare 1 L Ekomax D litri 18 Masca chirurgicala uf cu trei pliuri cu elastic certificat buc 2050 Manusi de examinare ud din latex pudrate nesterile 100 buc cut 50 per cutii 80 conform oferta înreg. CJC 9878/02.04.2020 si raspuns clarificari Recepția produselor se va realiza în baza unui proces verbal de predare-primire, semnat fără obiecțiuni de către ambele părți
- Număr anunț
- DA25447269
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.889,20 RON
- Valoare atribuită
- 40.889,20 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.