Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA GENERALA ASIGURATOR: GOTHAER VALABILITATE POLITA: 12 LUNI LIMITA DE RASPUNDERE: 100,000 EURO IN AGREGAT SI PE EVENIMENT FRANSIZA 5 % din dauna, min 200 EUR PA: R 1: 1900 EUR la 27-03-2020; Curs BNR/RON: 4.8332 lei/27.03.2020
- Număr anunț
- DA25440618
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516400-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.173,20 RON
- Valoare atribuită
- 9.173,20 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.