Atribuită Cumpărare directă

FELICITARI CARTONATE A5 CU PLIC

Număr anunț
DA25458126
Autoritate contractantă
ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
Furnizor / câștigător
ABA PRINT S.R.L. (CUI 32834250)
Cod CPV
22320000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.314 RON
Valoare atribuită
2.314 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.314 RON

din 2.314 RON estimat