Atribuită
Cumpărare directă
FAIANTA SIRACUSA BEIGE 25X40 28 CUT X 46,51 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 15 BUC X 27,78 TOP 2 SAPA CLASICA 30KG PT TRAFIC USOR 20 BUC X 11,73 TENCUIALA RIG. IPSOS RIMANO TEN 25KG 40 SAC X 21,93 CL 51 HIDROIZOLATIE FLEXIBILA 5 KG 1 BUC X 73,16 CL 51 HIDROIZOLATIE FLEXIBILA 15 KG 1 BUC X 189,92 DISTANTIERE 2MM (500BUC) 1 PUN X 8,32 DISC DIA ECO FPE 115 NOU 2608602201 1 BUC X 25,31
- Număr anunț
- DA25470610
- Autoritate contractantă
- GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.127,71 RON
- Valoare atribuită
- 3.127,71 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.