Atribuită Cumpărare directă

Birou 120x70x75 – 287 ron cu TVA Suprapozabil 135x58x64.3 –687 ron cu TVA Dulap inferior 135x58x165.8 – 1197 ron cu TVA Balamalele fara amortizare sunt BLUM, import Austria. Calculatia s-a facut pe PAL Wenge 854.

Număr anunț
DA25466290
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
MARCOSHOP MOBILI S.R.L. (CUI 38788411)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.824,36 RON
Valoare atribuită
1.824,36 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
11.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.824,36 RON

din 1.824,36 RON estimat