Atribuită Cumpărare directă

Pentru intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus. Pana la data de 22.04.2020, va rugam sa postati valoarea ofertei ferme in conformitate cu documentatia trimisa.

Număr anunț
DA25465893
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
LAV ECO MANAGEMENT SOLUTIONS SRL (CUI 36988472)
Cod CPV
71356300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 23.000 RON estimat