Atribuită
Cumpărare directă
1.FURTUN INOX 1 2.RAC. OLANDEZ CU GAR.1 3.MUFA CROMAT 2 4.REDUCTIE ZN. 2-1 5.NIPLU ZN 1 6.CUIE 4 x 100 7.RACORD PE 32x1 INT 8.RACORD PE 40x1 ¼ INT 9.NIPLU REDUS 1 ¼ - 1 CROMAT 10.FILTRU APA 1 (KID)7 CU CARTUS LAVAB 11.NIPLU CROMAT 1 12.TUB PE 100 32 x10 B SDR 17 13.SNUR ETANSARE FILETE LOCTITE 55/150M 14.GARNITURA 1
- Număr anunț
- DA25464892
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
- Cod CPV
- 44167100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,17 RON
- Valoare atribuită
- 258,17 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.