Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA DE SPALAT IMESA, conform deviz

Număr anunț
DA25448393
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.930,45 RON
Valoare atribuită
18.930,45 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.930,45 RON

din 18.930,45 RON estimat