Atribuită Cumpărare directă

Piesa de mana cu doua butoane, resterilizabila - 450 cicluri, cablu cu lungime de 4m, diametru de insertie electrod 2.4 mm, conector cu 3 pini Se livreaza cu electrod tip lama, drept, 25mm x 3.5mm, diametrul de conectare 2.4mm, inclus

Număr anunț
DA25481537
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.195 RON
Valoare atribuită
19.195 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.195 RON

din 19.195 RON estimat