Atribuită Cumpărare directă

APARAT MASURA UNIVERSAL + CLESTE DITU MASURA CURENTI(200A) Fluke 116/62

Număr anunț
DA25483195
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
38540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.836,90 RON
Valoare atribuită
1.836,90 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.836,90 RON

din 1.836,90 RON estimat