Atribuită Cumpărare directă

MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM specificatii produs: https://mikrotik.com/product/crs354_48g_4splus2qplusrm

Număr anunț
DA25452163
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI 15711087)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.684,78 RON
Valoare atribuită
3.684,78 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.684,78 RON

din 3.684,78 RON estimat