Atribuită Cumpărare directă

STUDII DE TEREN , FAZA SF si PT+DE - obiectiv RIGOLA BETONATA SI PODETE DN64 ORAS BABENI, JUD VALCEA

Număr anunț
DA25449059
Autoritate contractantă
ORAS BABENI (CUI 2541177)
Furnizor / câștigător
Sistematizari Verticale Drumuri si Poduri (CUI 20668609)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.840 RON
Valoare atribuită
36.840 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.840 RON

din 36.840 RON estimat