Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar FLANSA PLATA PN10 DN40/50 Buc 2 25.21 ROB COLT SFERA 1/2"X3/8" Z1238K Buc 10 11.38 COLTAR 1/2" X 1/2" -AIRAGA 5535 AIR205_CB- Buc 10 24.96 NIPLU REDUS ALAMA 3/8" - 1/2" Buc 20 2.35 NIPLU ALAMA 1/2" Buc 20 1.92 TEAVA PPR FI20 PN20 FIBRA COMPOZITA ML 40 2.03 REDUCTIE PP 110/50 6420347001784 Buc 1 2.17 RAMIFICATIE PP 110/110/87 6420347004495 Buc 1 4.91 RAMIFICATIE 110/50/87 PVC 6420347007489 Buc 1 3.73 REDUCTIE EXCENTRICA V PP D.50/32 15140215032 Buc 1 0.9 COT PVC
- Număr anunț
- DA25488723
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625,30 RON
- Valoare atribuită
- 625,30 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.