Atribuită Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier pe specialitatile arhitectura, rezistenta, instalatii electrice, instalatii termice pentru obiectivul cresterea eficientei energetice a primariei comunei Nicolae Balcescu Judetul Valcea

Număr anunț
DA25454469
Autoritate contractantă
Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
Furnizor / câștigător
MANDA MIHAI PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19401550)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat