Atribuită Cumpărare directă

1 Baterie Duracell R3 buc 12 2 Baterie Toshiba R6 buc 8 3 Baterie Omega CR2032 3V buc 1 4 Set insigna harta Romaniei buc 5 5 Set insigna steag Romania buc 5

Număr anunț
DA25472739
Autoritate contractantă
COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,10 RON
Valoare atribuită
168,10 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,10 RON

din 168,10 RON estimat