Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar 500ml 70%, 36 buc

Număr anunț
DA25476961
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GESTIONARE A CAINILOR FARA STAPAN (CUI 35373355)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
464,40 RON
Valoare atribuită
464,40 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

464,40 RON

din 464,40 RON estimat