Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE TELECOMUNICATII SI TRANSMITERE DATE-SDEE TARGOVISTE conform anunt ADV 1140469/09.04.2020.Pretul ofertat va fi franco depozit beneficiar, fara alte taxe sau costuri. Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. TARGOVISTE, Calea Domneasca Nr.236 pe baza de COMANDA. Persoana de contact : Constantin Virgil DOBRESCU Tel. 0245205334(0726286572;0722509746) ; adresa de e-mail constantin.dobrescu@distributie-energie.ro (program de lucru L-V 07.30-15.30).Plata cu OP la 30 zile de la receptia marfii la SDEE Targoviste.

Număr anunț
DA25475354
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.468,97 RON
Valoare atribuită
3.468,97 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.468,97 RON

din 3.468,97 RON estimat