Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de adaptare gravitațional VarioLine Sistem de adaptare gravitațional compatibil cu pungă EasyBag și flacoane, tub de 190 cm, dispozitiv de clampare cu rolă, piesă în T pentru conectarea seringii pentru administrări enterale, conector ENFit (în conformitate cu noul standard internațional pentru siguranță ISO 80369-3) la capătul distal, nu conține latex, nu conține PVC, nu conține DEHP, sterilizare EO. cod produs: 7751953 (tranziție); 7751937 (final) ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA25465939
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.