Atribuită Cumpărare directă

Servicii de comunicații electronice pentru funcționarea echipamentelor instalate în cadrul proiectului – WiFi4EU promovarea conectivității la internet în comunitățile locale ”Abonament WiFi4EU”, conform ofertei transmise, pentru o perioada contractuala de 36 de luni.

Număr anunț
DA25459963
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.904 RON
Valoare atribuită
41.904 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.904 RON

din 41.904 RON estimat