Atribuită Cumpărare directă

Termometru cu infrarosu, masurare fara contact pentru uz uman - Termometru infrared non contact

Număr anunț
DA25465892
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat