Atribuită Cumpărare directă

Achiziționare echipamente IT., coform anexei încărcate in anunțul de publicitate ADV1140738.

Număr anunț
DA25480153
Autoritate contractantă
ORAȘ BAIA DE ARAMA (CUI 4675450)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30236000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.154,69 RON
Valoare atribuită
7.154,69 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.154,69 RON

din 7.154,69 RON estimat